2014 – SVĚDECTVÍ ZE SEMINÁŘE SUMMER DANCE & MIME INTENSIVE, WILER, ŠVÝCARSKO

Ve dnech 1. 8. – 10. 8. 2014 jsem měla nádhernou příležitost se zúčastnit letního tábora ve Švýcarsku Summer Dance & Mime Intensive pořádaného mezidenominační organizací YWAM.

Švýcarsko je již dlouho let moji vysněnou zemí a využívám každé příležitosti, kdy se tam můžu jet podívat. Tanec je zase můj nesplněný sen z dětství a jeho naplnění jsem dosáhla pouze po dobu jednoho roku, kdy jsem ve 4. třídě tancovala balet.

SDMI mi tedy nabízel možnost obojího. Dodnes nedokážu vysvětlit ten neuvěřitelný zázrak, že jsem se tam opravdu dostala. Vypadalo to, že všechno stojí proti mně: nedostatek financí, dospělý doprovod a do poslední chvíle jsem neměla ani ubytování.

Bůh je ale nejen věrný, ale také milostivý. Nestačí mu jen naplnit naše potřeby, abychom neměli nouzi, ale dává nám mnohem víc. A přesto, že jsem i já začala pochybovat, že všechno vyjde a já budu moci odjet, On mezitím všechno zařizoval a to jen aby mně, malé holce, udělal radost.

Během celého pobytu ke mně Bůh pořád mluvil. Mám tolik zážitků, že na tento tábor určitě nikdy nezapomenu. Od září jsem začala tancovat a každá cesta mi teď přijde nic oproti tomu velkému dobrodružství, které jsem prožila.

Možná máš pocit, že tvůj život je fajn. Bůh se o tebe stará, většina věcí ti vychází a nazval by ses i spokojeným člověkem. Jenže Bůh má pro tebe mnohem víc. Víc než si dokážeš představit. Musíš se jen odvážit mu klidně jen o malinko víc věřit. Opusť své zajeté koleje a přestaň se držet u břehu s kotvou pořádně zarytou v zemi. Máš na víc!

Jana Sedláčková