2016 – Misijní výjezd do Jaroměřic nad Rokytnou a Třebíče

Poslední týden v červenci 2016 jsme odjeli na misijní výjezd. Bydleli jsme v Koněšíně, kde jsme se také připravovali na službu v Jaroměřicích nad Rokytnou a v Třebíči.

Tento misijní výjezd byl zvláštní z mnoha důvodů: vysoký počet batolat a menších dětí, pro mnoho účastníků to byla první misijní zkušenost a také to byl pro některé z nás návrat na „místo činu“, protože před 9 lety jsme na tomto místě měli podobný výjezd.

Od neděle do středy jsme věnovali náš čas hledání Boha, přípravě evangelizačního programu, hrám (fotbálek atp.), koupání, výrobě keramiky, korálkování, atd.

Ve čtvrtek jsme na dopoledne plánovali generálku programu, místo toho jsme ale museli jednat s rozvratem uvnitř týmu. Bylo úžasné vidět, jak se Bůh dotýkal našich srdcí, očišťoval je od hříchu a naše slzy obrátil v obrovskou radost!

Ve čtvrtek odpoledne jsme přijeli do Jaroměřic nad Rokytnou, kde jsme se rozdělili do skupin a vyrazili na modlitební procházku spojenou s rozdáváním pozvánek na náš program. Atmosféra malého městečka byla skvělá a lidé milí a otevření!

V pátek odpoledne jsme se po obědě převlékli do týmových triček a vyrazili jsme do akce! Ještě za deště jsme přijeli na hřiště, kam jsme pozvali lidi na náš program. Vymodlené sluníčko se postaralo o nasvícení scény pod stromy a když se shromáždilo dost lidí, tak jsme začali naše pásmo tanečních chval, her, evangelizačních magických triků, divadel, atp. Nechyběl ani Myšopes a jeho otázka. Vidět děti v akci byla obrovská radost!

V sobotu jsme dopoledne vystoupali na rozhlednu na Třebíčí a žehnali jsme tomuto městu a okolí. Po obědě jsme vyšli ve skupinkách na modlitební procházku po Třebíči a zvali jsme lidi na rodinné nedělní shromáždění do církve C3.

V neděli jsme přijeli hned ráno do třebíčské C3 a měli jsme tam program, který byl – jak věříme – požehnáním pro všechny přítomné.

Odpoledne jsme zvládli sbalit a dopřáli si párty na rozloučenou s palačinkami.

Průtrž mračen se nám ještě postarala o dobrodružnou cestu zpátky do Brna

Moc děkujeme všem, kdo s námi byli přítomní nebo na modlitbách! Nedá se říci nic jiného než: Sláva Pánu!