Léto King´s Kids ČR

Milovaní v Kristu,

využívám možná poslední volnější večer k napsání tohoto dopisu. Zítra nám začíná příměstský tábor a potom již vše půjde dále volným letem 🙂

Bůh je dobrý a věrný a tak věřím, že – ač to tak třeba nevypadá – je vše připraveno na pořádnou letní jízdu s Ním.

Doposud jsme usilovně pracovali na tom, aby základna King´s Kids ČR v Podskalí byla provozuschopná a připravená na všechny letní aktivity. Hostovské pokoje (a nejen ty) byly vyklizeny, zrekonstruovány, vymalovány, vyčištěny a zařízeny – zatím vše v rámci možností. V současné chvíli máme postele nebo aspoň nové matrace, lůžkoviny apod. pro 27 lidí. Stálo to dost úsilí a financí  a děkuji všem, kdo nám s tím jakkoli pomohli! Je to vše Jeho dílo k Jeho slávě!

Od pondělí 11. 7. do pátku 15. 7. povedeme s Radkou příměstský tábor pro děti z nevěřících rodin. Je to v rámci letních aktivit rodinného centra Provázek, kde Radka pracuje. Věřím, že se Pán chce těch dětí dotknout a moc prosím za modlitby, aby se kompletně naplnila dobrá a dokonalá Boží vůle pro tento čas.

V sobotu 16. 7 odjíždíme do Polska na konferenci King´s Kids SHINE (SVIŤ) do Polska, kam se sjedou týmy KK z Evropy a jiných kontinentů. Asi 500 lidí všech věků se zde bude připravovat na misijní výjezdy. 20. července se všechny týmy rozjedou po Evropě s dobrou zprávou. Tým KK z Francie vyrazí do ČR a bude sloužit ve spolupráci s KC Naděje v Bučovicích. My se v Polsku připojíme (spolu s ještě jednou rodinou z Hradce Králové) k týmu KK z Holandska, se kterým přijedeme na Podskalí. Tým nám trochu nabobtnal (přes 40 lidí), ale vzhledem k tomu, že část týmu bude spát ve stanech a karavanech, tak věřím, že každý najde místečko na spaní. Misijní program týmu bude sestávat většinou z pouličních evangelizací. V sobotu 23. července jsme na 15 hodinu pozvali věřící z Olomouce, aby se k nám ve Smetanových sadech přidali ke společných chvalám a uctívání. Zde se můžete podívat kdo se  k nám chystá: https://www.youtube.com/watch?v=r6Tkj5bWKU0
Vedoucí týmu z Holandska jsou vynikající vedoucí chval Carin a Peter Van Essen. Na Youtube mají spousty videí, tak na ně můžete když tak mrknout. Pán k nám posílá jen to nejlepší!!! V pondělí 25. července se skoro celý tým přesune do Prahy, kde bude mít další evangelizace. 27. července holandský tým odjede domů.

Už 30. července uvítáme na naší misijní základně další tým KK z Mnichova z Německa. Moc se těšíme, že nám pomohou zasáhnout evangeliem vesnice kolem Podskalí. Bude to asi 30 lidí. Program této misie se teprve chystá, případné speciální akce oznámíme potom. KK z Mnichova odjedou domů v neděli 7. 8.

Hned 8. 8. nám začne další příměstský tábor, kterého se zúčastní také několik dětí z Ukrajiny.

Náš program na zbytek prázdnin ještě není úplně jasný. Už to, že do ČR tohle léto přijedou sloužit tři týmy King´s Kids je přesně to, co jsem měl na srdci. Tak uvidíme, co je na Božím srdci nadále!

Moc Vám všem děkuji za Vaše dosavadní modlitby a všechnu podporu a povzbuzení, které se nám od vás dostalo! Chodit po vodě je nemožné bez toho, abychom se dívali na Něj, je to jen Jeho milost. Myslím na to, kolik mladých misionářů ochutná Jeho věrnost, dobrotu, moc a pomazání během těchto misií! Raduji se, že Pán připravil žeň, které můžeme být součástí!

Přeji Vám léto plné Jeho pokoje, radosti a spravedlnosti! Milost, milost!

František Krupička

kk2022ol