Misijní základna KK ČR

Chci Vám všem oznámit, že se v druhé polovině srpna 2021 chceme jako rodina – Krupičkovi – přestěhovat z Brna na nové místo, kousek od Olomouce. Věříme, že po dlouhých letech dozrál sen, který nám Pán dal na kdysi srdce – o místě zasvěceném Pánu a Jeho Velkému poslaní. Pro nás není misijní základna King´s Kids ČR jen nějaký projekt, ale spíše život – pokračování toho, co jsme dělali doteď, ale na jiné úrovni. Pro Ježíše a evangelium opouštíme to, co máme rádi a jdeme do nových věcí. I když misijní základna KK ČR bude působit mezidenominačně, my, jako rodina, se chceme připojit k místnímu sboru Slovo života Olomouc.

Základna King´s Kids ČR bude oficiálně zařazena do sítě podobných základen celosvětového hnutí YWAM (Youth With A Mission) a bude sloužit mezidenominačně k těmto účelům:

  • Misijní a tréninkové tábory KK (a jiných misijních organizací)
  • Rodinné tábory a víkendové aktivity pro všechny generace
  • Programy v rámci Preteens strategy
  • Zázemí pro zahraniční misijní týmy KK a jiných organizací
  • Biblické školy a semináře
  • Celoroční aktivity pro děti a mládež
  • Misijní příležitosti a zázemí pro zahraniční misionáře
  • Individuální služba rodinám
  • Odpočinkové pobyty pro služebníky

Věřím, že nás Pán připravuje na dobu, která má přijít a my si ani teď nedovedeme představit, k čemu všemu toto místo sloužit bude.

Domluva s majiteli nemovitosti je nyní taková: po 15. srpnu 2021 se můžeme jako rodina (Krupičkovi) na základnu přestěhovat. Po 15. září 2021 bude podepsána předkupní smlouva a složena záloha na koupi nemovitosti. Zbytek částky potřebné na koupi nemovitosti bude rozdělen do měsíčních splátek po dobu 10-ti let. Pokud například složíme zálohu 2 miliony Kč, bude zbytek částky 1,2 milionu Kč rozdělen do zmíněných měsíčních splátek. KK ČR také bude moci hned používat základnu Podskalí pro své akce a účely.

Pomoci nám můžete několika způsoby:

1. Uvítáme každou modlitbu – za praktické záležitosti, stěhování, již zmíněnou smlouvu, atp.

2. Můžete nám pomoci shromáždit dostatečně velkou finanční zálohu na koupi nemovitosti. Tuto zálohu budeme platit po 15. září 2021 z účtu KK ČR: 107-6660880207/0100

Odkaz na jiné způsoby poslání peněz na účet KK je zde: https://www.kingskids.cz/podporte-nas-donate/

3. Můžete finančně podpořit naši rodinu, abychom zvládli stěhování i období, než na na novém místě nastoupíme do práce. Náš účet je zde: 6976250287/0100

4. Můžete nám pomoci s měsíčními splátkami na koupi nemovitosti tím, že nám budete pravidelně posílat nějakou částku na účet KK ČR: 107-6660880207/0100          Variabilní symbol: 101

Veškeré Vaše dotazy mi prosím posílejte na tuto adresu: frantisekk@slovozivota.cz

Moc vám chci všem poděkovat za Vaši přízeň a těším se, že se někdy spolu na Podskalí potkáme při budování Božího království!

V Jeho lásce

František Krupička s rodinou

 

Zde je soubor pdf.:

PP